צילומי חוץ החיבור של טבע וטכנולוגיה

תוכן העניינים

צילומי חוץ הם חלק גדול מהחיים שלי. אני יוצא ומצלם תמונות כדרך להטעין ולהזכיר לעצמי למה אני אוהב את התחביב הספציפי הזה. אבל מה מפריד ביני לבין שאר הצלמים? ובכן, בתור התחלה, אין לי מצלמה או עדשה יקרות שעולות אלפי דולרים. למעשה, המצלמה שלי היא Canon Rebel T6i שעלתה פחות מ-1,000 דולר. העדשה שלי היא עדשת קיט 18-135 מ"מ שעולה גם היא פחות מ-1,000 דולר. עכשיו, אם אתם מחפשים את מצלמות ה-DSLR האלה עם העדשות הענקיות האלה – אלו יהיו הרבה יותר יקרות אז אני לא יכול להרשות לעצמי אותן וכנראה שגם אתם לא יכולים!

אני משתמש במצלמה שלי כדי לצלם תמונות כבר שנים

זוהי דרך מצוינת ללכוד את יופיו של הטבע בצורה מרתקת. כל מי שראה אי פעם תמונה עשויה היטב, יודע שלעתים קרובות הן יפות עוצרות נשימה ויכולות לעורר רגשות עוצמתיים.

יש המון אנשים שרוצים לצלם תמונות מדהימות בחוץ. עם כל כך הרבה צלמים מוכשרים, קשה להבין איזה סוג של טכניקות אתה צריך. אתה יכול להשתמש בצילומי חוץ לכל מיני דברים, כמו צפייה בחיות בר או נופים – מה שאתה רוצה!

לא משנה מה רמת כישורי הצילום שלך, תמיד יש מקום לשיפור בתמונות שלך.

צילום חוץ הוא אתגר מיוחד. הנושא צריך להיות במצב שבו אפשר לצלם, מבלי להיות רחוק מדי. העננים צריכים להיות ממוקמים נכון והתאורה צריכה להיות בדיוק. על הצלם לוודא שהחשיפה נכונה ושאין עוד אנשים בפריים.

חלק זה יעבור על כמה טיפים לצילום חוץ כדי שתוכל לשפר את התמונות שלך ולהשתפר במלאכה זו.

מצלמה איכותית

אני רוצה לחלוק את המחשבות שלי על מה עושה מצלמה טובה לצילום חוץ.

המצלמה

מצלמה היא כלי הלוכד אור. חיישן של מצלמה הוא המקום שבו האור הזה מתורגם ומאוחסן כתמונה. איכות וגודל החיישן יקבעו את איכות ורוחב התמונה. חיישנים גדולים יותר מאפשרים ביצועים טובים יותר בתאורה נמוכה ופרטים רבים יותר בתמונה.

אני מתחיל את הרשימה הזו עם הפריט החשוב ביותר, המצלמה.

המצלמה היא ללא ספק התכונה החשובה ביותר של ערכת צילום חיצונית טובה. גודל ואיכות החיישן יקבעו את האיכות

קראתי מאמרים רבים בנושא זה, ואלה הממצאים שלי.

מצלמה באיכות גבוהה לצילום חוץ אמורה להיות מסוגלת ללכוד מידע רב ככל האפשר בפריים בודד. זה חיוני כי זה מאפשר לך לנצל את תנאי האור הטובים ביותר ואת הצבעים היפים ביותר. צריכה להיות לו גם מערכת פוקוס אוטומטי מהירה מאוד, שהיא חיונית כשאתה מצלם את הרגעים החולפים האלה בזריחה או שקיעה.

למרות שרוב מצלמות ה-DSLR היוקרתיות מיועדות לצלמים מקצועיים, ישנם גם דגמי ביניים רבים שיכולים להתאים כמעט לכל תקציב.

הדרך הטובה ביותר לבחור מצלמה חיצונית היא להיות כנה עם עצמך לגבי מה אתה צריך אותה ולאחר מכן לבחור את המצלמה המתאימה ביותר לצרכים שלך. לדוגמה, אם אתה רוצה משהו מחוספס ועמיד יותר ממצלמה חיצונית טיפוסית, עליך לבחור במצלמה עם מעטפת קשוחה יותר ואיטום מזג אוויר (כגון Panasonic Lumix DMC-TS7). אבל אם אתה צריך משהו יותר זול, אנו ממליצים על Olympus TG-4 (2017),

מצלמה עם עדשה באיכות גבוהה חיונית לצילום תמונות באיכות גבוהה.

המצלמה הטובה ביותר היא המצלמה שיש לך איתך. יש אנשים שלוקחים איתם את המצלמה היקרה שלהם להופעה ומצלמים תמונות מטושטשות וכהות בעוד שכמה חובבי צילום לוקחים את הטלפונים הסלולריים שלהם ומקבלים צילומים מדהימים.

מצלמה דיגיטלית וסמארטפון

מצלמות הן לא רק למקצוענים. מצלמות בימינו מגיעות עם מפרט טוב יותר, אז, זה הופך להיות קל יותר מאי פעם לצלם תמונות באיכות גבוהה בעלות נמוכה. זה נובע בעיקר מהתפתחויות בטכנולוגיה המאפשרות מצלמות קומפקטיות יותר שיכולות להיכנס לכיס שלך.

מצלמות דיגיטליות הפכו את הצילום לנגיש עד כדי כך שהוא כבר לא מיועד רק למקצוענים. כיום, לכל אחד יש הזדמנות לצלם תמונות מדהימות עם הטלפון שלו, מה שהופך את הצילום לנפוצים יותר מאי פעם.

מצלמות דיגיטליות שינו את עולם הצילום. הם מנגישים את הצילום לכולם, לא משנה מה המקצוע שלו. כעת, לכל מי שיש לו טלפון יש הזדמנות לצלם תמונות מדהימות ולשתף אותן עם העולם.

איכות המצלמות המשמשות לצילום הולכת ומשתפרת. המשמעות היא שאיכות התמונות שצולמו הולכת וגדלה. כיום, מצלמות איכותיות אפילו נעשות מספיק קטנות כדי להכנס לכיס שלנו! זה עושה את זה קל יותר מאי פעם לצלם תמונות נהדרות.

לסיום עוד טיפ קטנטן

בעת צילום תמונות בסביבה חיצונית, הקפד לזכור את החשיבות של קומפוזיציה ותאורה טובים. חשבו כיצד התמונה שלכם קשורה זה לזה והשתמשו באור טבעי כדי ללכוד את מצב הרוח הרצוי.

מיקום תמונה טוב צריך להיות בעל נושא מעניין, קווים חזקים ואיזון. תאורה יכולה לשחק תפקיד עצום באיכות הצילום שלך. תאורה טובה תגרום לאנשים לזרוח בעוד תאורה גרועה מגבירה את הניגודיות של הטקסטורות.

גיא וניסים

cropped-cropped-גיא-וניסים-1.png

גיא ונסים פורטל הצילום שלכם לצלם כמו מקצוענים ולהשוויץ עם התמונות שלכם

להזמנת צלם מומחה שאנו ממליצים עליו השאירו פרטים ופרטו את סוג השירות המבוקש
צילום מסחרי מה זה? ולמה זה טוב?

צילום מסחרי הוא סוג של צילום המתמקד ביצירת תמונות לשימוש בפרסום, שיווק ומטרות מסחריות אחרות. צלם המוצרים מצלם תמונות של חפצים ומוצרים לשימוש בקטלוגים מודפסים,

Read More »